neděle 22. dubna 2012

Levná porno krása

Velký výstřih.
Legíny bez dlouhého trika.
Minisukně, ze které leze zadek.
Koukající spodní prádlo.

Ženu napadne "děvka", chlapa napadne "rajcovní".
 A já bych toho chlapa nejradši praštila.
Bohužel je to pro ně prý prostě přirozené a s tím se nedá nic dělat. Vlastně bychom je neměly mlátit, ale litovat. Musí to být těžké, když jim nevládne mozek, ale něco tak primitivního.

U mužů je to tedy normální, že se koukají po nejodhalenějším mase v širokém okolí. Pro ženu by ale nemělo být normální oblékat se jako "sociální služba". Podle mého okolí to asi běžné je.
(Nebo se všechny kvůli krizi daly masově na prostituci.)

Nemám ráda obří výstřihy. Pokud je to decentní, ne jak z E55, je to v pořádku. Obzvlášť pokud se to doplní nějakým pěkným šperkem.
Za to dlouhé "véčko", které končí někde nad pupíkem je už dost mimo. Přijde mi to jako prvoplánové "koukej, mám kozy", nic promyšleného. Obzvlášť pokud ty prsa nejsou zrovna výstavní, tak moc nechápu, čím chtějí zaujmout. Kus pochybné pohyblivé hmoty tam, kde čeká "Pamelu", ho maximálně vyděsí. Pokud to dotyčná navíc zabije nesladěnou podprsenkou, tak je to na zlatého bludišťáka. I když buďme vlastně rádi, že tam ta podprsenka vůbec je. Jinak by unikl Vetřelec a to bych se začala bát i já.

Legíny jsou téma samo o sobě. Do pekla z tím, který z ufiknutých punčoch udělal hit. Legíny jsou dobré pod kalhoty na lyže a podobně, ne na normální nošení.
O tom už jsem ale mluvila a opakovat se nechci. Jen přidám nový postřeh.
Děti, všímejte si, zda nemají ty vaše legíny švy na zadku, když už ho musíte ukazovat. Pokud mají, není to dobrá volba, degraduje vás to na kojence, kterému chybí plínka.
Vypadá to nehorázně komicky, ale bylo mi té holky skoro líto. Špatný vkus, žádná soudnost a zřejmě si svou novou profesí ještě nevydělala na zrcadlo. Prostě chudák.

Vždy, když mám na sobě krátkou sukni, tak si dávám pozor na to, aby nešlo vidět víc, než sama chci. V mém případě nic nehrozí, protože mými oblíbenými jsou pouze úzké sukně, které obepínají nohy i zadek. Žádný vítr nemůže ohrozit mou „cudnost“. Navíc nikdy nejsem pod sukní jen tak. Na punčochy vždycky dávám kraťásky, které mi punčochy drží tam, kde mají být a navíc, když už by byla nějaká nehoda, tak způsobí „smutek“ náhodnému divákovi. Mám to prostě pořešené. Kéž by to zvládly i ostatní holky.

Co jsem viděla za poslední týden:
- slečna, 80Kg, minisukně, která vyjížděla nahoru (,protože jí byla očividně malá) a její rudé tanga
- holka jdoucí po schodech v široké minisukni a kalhotky s obrázky (já myslela, že se to nosí jen na základce X_X)
- bílá sukně a pod ní černé kalhotky
- sukně ze které přetíkaly špeky a staré šedé spodky, které lezly vrchem
To je kalamita. 

Doufám, že ta krize už končí.
Myslím, že spíš začíná. Bude léto.
To je vždy ukázkou toho největšího nevkusu, opoceného humusu a nadměrné šlapkovitosti.
Máme se na co těšit.

6 komentářů:

 1. Na EGL je léto noob season, pro nás obyčejné smrtelníky v reálném světě se holt jedná o dobu, kdy nám kolemjdoucí slečna čas od času vypálí svým zevnějškem oči.

  OdpovědětVymazat
 2. Jako bych tohle psala já. XD Přidám jen to, že před legínama varují už i lékaři (a ne jen my, kterým to vypaluje oči XD) - časté nošení způsobuje ochablost svalstva na nohou a milé děti budou mít v dospělosti místo okouzlujících nohou, jen povislé odporné cosi.
  Jop a řešení s kraťásky už nějakou dobu praktikuji i já. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Mluvíš mi z duše! Výborně napsané, soucítím s tebou když tohle potkávám :)

  OdpovědětVymazat
 4. No ono se to většině chlapů ani nelíbí. Hlavně legíny se nelíbí. Většinou v tom vidí jen snadnou a blbou kořist. Vykládají si to tak že se prostě chce nechat nezávazně ulovit. Aspoň tak jsem to za těch pět let s bandou kluků postřehla. XD
  Aspoň že všeci chlapi takoví nejsou. Ten můj na to nadává taky a nic sexy na tom nevidí.

  A jinak kalhotky s obrázky jsou fajn. I když teda ne zrovna pod sukní XD
  Někteří jako já ale stále nakupují tyto části oblečení převážně v dětském (ještě že do toho ten zadek narvu) kvůli materiálu. Proto i ve dvaceti nosím spodní prádlo s Hello Kitty, včetně ponožek. Nenašla jsem značku s lepším materiálem. Sice se dají sehnat i nějaké obyč, ale ta kočka na zadku se mi stejně líbí. Já jsem vůbec kočkomil. Asi proto mi ještě HK neleze krkem. Pravda, mám i nějaké celoobrázkové, ale to pod sukně nenosím když už nějakou mám XD

  OdpovědětVymazat
 5. Z čeho mě osobně jímá hrůza je právě ono "legíny bez trička" ať už je slečna hubená nebo ne, není prostě hezké, když jí přez legíny ke kterému nemá dost dlouhé tričko,sukni nebo kraťasi průsvitá zadek. Brr, já si legíny nebo podobné věci beru zásadně jen pod oblečení... co mě taky dost "fascinuje" je ono lezoucí prádlo, ale tím stylem, kdy si slečna, co má doslova nulky nasadí podprdu tak těsně okolo hrudníku a tak vysoko, že se jí to nic akorát stáhne a celá podprda, kterou nepotřebuje jí leze ven,tfuj.Proti výstřihům nic nemám , pokud jsou decentní a vypadá to dobře- tudíž, že do něj má slečna aspoň trošku, co dát nebo jí to neleze hned ven... naprosto s článkem souhlasím....

  OdpovědětVymazat